Bruno Toys dzimšana

Kā tas viss sākās? Ģimenē ienāca mazulis ar savām vēlmēm, vajadzībām, un vecākiem dzīve apgriezās uz citiem sāniem un gribējās sniegt kaut ko īpašu, mīļu, personīgu tieši savam mazulim. Bija iespēja tikt pie kokmateriāliem – dēļu kaudzes laukos – un jaunajai māmiņai bija brīvs laiks starp rotaļām ar mazuli un vēlme kaut ko radīt.

Bruno Toys ir ģimenes lolojums tāpat kā mazais Bruno, kas 2014.gada maijā ieradās ģimenē. Tā nu mazais iedvesmo un vecāki (Vizma un Artūrs) rada koka rotaļlietas

Rotaļlietu kaste

Bruno Toys piedāvā eko koka rotaļlietas bērna attīstībai un priekam. Viss sākās ar koka klucīti, no kā tapa ALFABĒTS, CIPARI, PUZLES, KONSTRUKTORI.

Rotaļlietas ir gatavotas no koka, zīmējumi, burti un cipari veidoti ar iededzināšanas tehniku un katrs klucītis pārklāts ar lineļļu vai lineļļas beici (100% dabīga un bērniem draudzīga).  Bruno mājās spēlējas un feinākās, noderīgākās rotaļlietas piedāvā draugiem.

Bruno Toys vērtības

Bruno Toys ir Roku darbs, Uzbūvēts No sirds un koka, Oriģināla rotaļlieta.
Roku darbs – visi produkti ir radīti mājās, sākot no dēļa līdz gatavai rotaļlietai, katrs klucītis ir paņemts rokā, no visām pusēm “apmīļots” ar smilšpapīru, ar rūpību krāsots.
No sirds – pirmais klucītis tika radīts no mīlestības pret mazo delveri, katrs nākamais klucītis soli pa solim būvēja Bruno Toys koka rotaļlietu pasauli.
Dabisks – no Dzērbenes meža kokiem, krāsots ar lineļļas beici.
Oriģināls –  katrs klucītis mazliet atšķiras ar gadskārtu zīmējumu ar krāsas toni, ar formu un raksturu (raupjāks vai vieglāks, vai stūraināks), katrs Bruno Toys produkts ir īpašs un neatkārtojams.